Hakkımızda

Kurulduğumuz günden beri, inovasyon ve yaratıcılığı ana ilkelerimiz olarak benimsedik.

Dijital Dünyayı Keşfedin! Biz Mersin'de bulunan Adams Medya olarak, dijital pazarlama ve reklamcılıkta lider bir ajansız. Müşterilerimize özgün, etkili ve yaratıcı dijital çözümler sunuyoruz. Sizinle birlikte markanızı dijital dünyada büyütmek için buradayız.

12 Yıllık Deneyim
 • Müşteri Odaklılık
 • Yaratıcılık ve İnovasyon
 • Profesyonellik ve Güvenilirlik
Profesyonel
Takım
Dijitalde
Zirvede
625
Başarılı Proje
12
Yılllık Deneyim
500
Mutlu Müşteri
40
İşin En İyisi

Analiz

Hedefe Yönelik Analiz Hizmetimiz

Hedefe yönelik analiz hizmetimiz devreye giriyor ve İşletmenizin büyümesi ve rekabette öne çıkması için ihtiyacınız olan kritik bilgileri size sunuyoruz.

Online Destek

Her adımınızı, somut verilere ve analizlere dayandırarak atmaya hazır mısınız? İşte bu prensip doğrultusunda, işletmenizin başarısını artırmak için kapsamlı veri analizleri sunuyoruz.

Verilere Dayalı Kararlar

Her işletmenin ihtiyaçları farklıdır, bu yüzden analiz hizmetimizi işletmenizin gereksinimlerine uygun şekilde özelleştiriyoruz.

Sizin İçin Buradayız !

Dijital Stratejimiz ve Danışmanlık

Dijital dünyada doğru adımlar atmak için strateji gerekir.Adams Medya olarak Mersin'de Dijital strateji ve danışmanlık hizmetlerimizle, işletmenizin dijital hedeflerini belirliyor ve bu hedeflere ulaşmanız için doğru adımları planlıyoruz.

Takım Çalışması

Bizim için takım çalışması, başarının anahtarıdır. Birlikte daha büyük işler başarmak, hedeflere ulaşmak ve şirketimizi geleceğe taşımak için el ele çalışıyoruz.

Dijital Strateji

Dijital dünya, işletmeler için büyük fırsatlar sunuyor. Ancak bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilmek ve başarılı olmak için doğru yolda ilerlemek gerekiyor. İşte bu noktada sizler için burdayız.

Sizden Gelenler

Müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler, Adams Medya Dijital Reklam Ajansı'nın sıradan bir ajans olmadığını gösteriyor. İşte, bu ajansın sağladığı değerlere dair müşterilerimizin yorumlarından bazıları:

Departmanlarımız

Her Detayda Estetik, Her Dokunuşta Yenilik

Müşterilerle doğrudan etkileşimde bulunuyor ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Sorun giderme, talep ve şikayetlerin yönetimi, müşteri geri bildirimi toplama gibi görevleri yerine getiriyoruz.

Grafik Ekibi

  Yazılım Ekibi

   Sosyal Medya

    Reklam Ekibi

     [wpforms id="764"]